Montaż monitoringu - nasze realizacje

 

Naprawa systemu CCTV IP

Klient poprosił nas o serwis kamer na terenie swojego obiektu. Zlokalizowaliśmy zalaną skrzynkę ze switchem, zamontowaną w zalanej studzience. Tak sie nie robi.

 

Przejęcie systemu CCTV i rozbudowa

Przegląd zerowy, konserwacja i rozbudowa systemu CCTV IP. W sumie już ponad 200 kamer, a ich liczba ciągle rośnie. Dodatkowo lokalizacja i naprawa uszkodzonego światłowodu łączącego hale przemysłowe z serwerownią główną.

 

Okablowanie i montaż kamer CCTV - Wspólnota Mieszkaniowa ul. Strawińskiego Wrocław.

12 kamer TurboHD obsługiwanych przez 3 rejestratory TurboHD Hikvision. Zapis materiału na trzech dyskach 2TB gwarantuje stały monitoring garażu oraz klatek wejściowych w całej wspólnocie.

 

Wymiana systemy CCTV w budynku Wspólnoty Mieszkaniowej ul. Wańkowicza Wrocław

Dotychczasowy system oparty na stacji roboczej Geovision odmówił podłuszeństwa po wieloletniej eksploatacji, a kamery analogowe nie pokazywały nic ze względu na wypalone przetworniki.

Nowy system oparty na technologii Hikvision TurboHD z kamerami o rozdzielczości aż 4Mpx na pokładzie zapewnia krystaliczny obraz oraz podgląd w nocy na całym terenie obiektu dzięki zastosowanym diodom podczerwieni ARAY.

 

Montaż kamer IP na terenie placu przeładunkowego w okolicach Autostrady A4 Wrocław

Pomagamy zoptymalizować koszty ochrony obiektu lub terenu za pomocą kamer IP, z wirtualnym monitoingiem i reakcją grupy interwencyjnej. Po zainstalowaniu systemu dozoru wizyjnego klient oczędza co miesiąc sporą ilość gotówki, ponieważ nie musi utrzymywać pracowników ochrony, którzy pilnowali terenu.

 

Przebudowa monitoringu na terenie parafii św. Mikołaja w Kaczorowie

Na zlecenie nowego Proboszcza przenieśliśmy wskazane kamery w inne, strategiczne miejsca. Uruchomiliśmy podgląd i zarządzanie systemem online. W planach rozbudowa systemu alarmowego w świątyni oraz streaming online z Mszy Św.

 

Montaż kamer na nowym domu naszej klientki 

Realizacja tego zlecnia składała się z kilku etapów, zaczynając od doboru sprzętu pod wymagania inwestora, wskazówkach dla wykonawcy instalacji teletechnicznej oraz montazu i uruchomieniu systemu alarmowego wraz z systemem kamer IP. Na pokładzie Satel Perfecta, czujki ruchu, zabezpieczenie okien, czujki dymu oraz gaz. Zdalne zarządzanie z aplikacji oraz kamery 4mpx, również z podglądem online na aplikacji. Całosć zabezpieczona 100ah systemem awaryjnego zasilania UPS.

 

Kontrola dostępu z ewidencją czasu pracy 

Zlecenie realizowane na terenie budowy we Wrocławiu. Montaż, konfiguracja oraz uruchomienie bramki TRIPOD z wydzieleniem przestrzeni dostępu. Całosc zarządzana ze stacji roboczej posetunku ochronny. Zainstalowany na bramce system konstroli dostępu ROGER. Każdy pracownik budowy odbija sie własną kartą aby wejść lub wyjść z budowy.