Jaki system wybrać?

Zastanawiasz się nad systemem alarmowym do domu ale nie wiesz jaki wybrać?
To zależy od stany wykończenia obiektu.

Jeżeli Twój dom jest już wykończony "pod klucz" to oczywistym wyborem jest bezprzewodowy system, który pozwoli na szybki i mało inwazyjny montaż - bez zbędnego bruzdowania ścian. Jedyny minus takiego rozwiązania to konieczność wymiany baterii w czujnikach - raz na rok, w zależności od ruchu ludzi w danym obiekcie.

Przewodowe systemy polecane są do obiektów, w których bedzie prowadzony generalny remont lub są na etapie wykończenia, w którym można śmiało bruzdować ściany i robić przewierty pod przewody czujników oraz kamer. 

Przewodowa instalacja pozwala zapomnieć o konieczności wymiany baterii. Dużym plusem jest ogromny wybór podzespołów w zróźnicowanym stopniu zaawansowania technologicznego.


W zależności od indywidualnych potrzeb klienta dostosowujemy rodzaj instalacji do danego obiektu. Każdy system możemy wyposażyć w dodatkowe urządzenia, tj. rejestratory cyfrowe, wirtualne płoty, detektory ruchu czy zautomatyzowane układy śledzenia obiektów ruchomych. Ponadto oferujemy wysokiej jakości sprzęt sieciowy IP oraz narzędzia wykorzystujące technologię TURBO HD.

Korzystając z naszych usług, otrzymujesz:

  1. dostawę, montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny,
  2. sprzęt posiadający homologację oraz wymagane atesty,
  3. system alarmowy w pełni dostosowany do Twoich indywidualnych potrzeb,
  4. fachowe doradztwo,
  5. bezpłatną wycenę online.

Nasz system jest również wyposażony w zdalny podgląd online z poziomu komputera lub urządzenia mobilnego. Montaż CCTV odbywa się na terenie Wrocławia i okolicznych miejscowości.

instalacja monitoringu Wrocław instalacja monitoringu Wrocław